За інформацією ГУ ДФС, на Полтавщині з початку року офіційно оформлено 330 працівників

Версія для друку

За інформацією ГУ ДФС, на Полтавщині з початку року офіційно оформлено 330 працівників

 

Як повідомила заступник начальника Головного управління ДФС у Полтавській області Жанна Кузнецова, впродовж cічня-травня 2019 року порушення податкового законодавства та законодавства про працю під час виплати заробітної плати та інших доходів громадянам були  виявлені по 19 суб'єктах господарювання.

За результатами проведених працівниками управління податків і зборів із фізичних осіб ГУ ДФС в області документальних перевірок було додатково донараховано 7 млн 073,1 тис. грн податкових зобов'язань по податку на доходи фізичних осіб, 14 млн 614,6 тис.грн єдиного внеску та військового збору в сумі 346,4 тис. грн.

Жанна Кузнецова додала, що завдяки вжитим органами державної фіскальної служби Полтавщини заходам із початку року суб'єктами господарювання було додатково оформлено трудові відносини із 409 працівником, що забезпечило додаткові надходження податку на доходи фізичних осіб у сумі 307,2 тис. грн, єдиного внеску в сумі  375,5 тис. грн та військового збору в сумі 25,67 тис. грн. До державної реєстрації суб’єктів підприємницької діяльності додатково залучено 6 осіб.

Головне управління ДФС у Полтавській області

 

 

угору ↑