За інформацією ГУ ДФС, на Полтавщині з початку року офіційно оформлено 445 працівників

Версія для друку

За інформацією ГУ ДФС, на Полтавщині з початку року офіційно оформлено 445 працівників

 

Як повідомила заступник начальника Головного управління ДФС у Полтавській області Жанна Кузнецова, впродовж першого півріччя 2019 року порушення податкового законодавства та законодавства про працю під час виплати заробітної плати та інших доходів громадянам були виявлені по 20 суб’єктах господарювання.

За результатами проведених працівниками управління податків і зборів із фізичних осіб ГУ ДФС в області документальних перевірок було додатково донараховано 7 млн 167,8 тис. грн податкових зобов’язань по податку на доходи фізичних осіб, 14 млн 614,6 тис. грн єдиного внеску та військового збору в сумі 359,2 тис. грн.

Крім того, заступник керівника ГУ ДФС області розповіла, що завдяки вжитим органами Державної фіскальної служби Полтавщини заходам із початку року суб’єкти господарювання додатково оформили трудові відносини із 445 працівниками. Це забезпечило додаткові надходження податку на доходи фізичних осіб у сумі 334,3 тис. грн, єдиного внеску – 408,5 тис. грн та військового збору – 27,9 тис. грн. До державної реєстрації суб’єктів підприємницької діяльності додатково залучено вісім осіб.

Головне управління ДФС у Полтавській області

 

угору ↑