За інформацією ГУ ДФС на Полтавщині з початку року офіційно оформлено близько 200 працівників

Версія для друку

За інформацією ГУ ДФС на Полтавщині з початку року офіційно оформлено близько 200 працівників      

 

Як повідомила заступник начальника Головного управління ДФС у Полтавській області Жанна Кузнецова, впродовж cічня-лютого 2019 року порушення податкового та іншого законодавства під час виплати заробітної плати та інших доходів громадянам були виявлені за вісьмома суб'єктами господарювання.

За результатами проведених працівниками управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС в області документальних перевірок було додатково донараховано майже 4 млн грн податкових зобов'язань по податку на доходи фізичних осіб, більш ніж 10,4 млн грн єдиного внеску та військового збору в сумі 156,6 тис. грн.

Жанна Кузнецова розповіла, що завдяки вжитим органами державної фіскальної служби Полтавщини заходам із початку року суб'єктами господарювання було додатково оформлено трудові відносини зі187 працівниками, що забезпечило додаткові надходження податку на доходи фізичних осіб у сумі 140,5 тис. грн, єдиного внеску - в сумі  171,7 тис. грн та військового збору - в сумі 11,7 тис. грн. До державної реєстрації суб’єктів підприємницької діяльності додатково залучено три особи.

Головне управління ДФС у Полтавській області

угору ↑