За інформацією ГУ ДФС Полтавщини, в області за сім місяців офіційно оформлені 524 працівники

Версія для друку

За інформацією ГУ ДФС Полтавщини, в області за сім місяців офіційно оформлені 524 працівники

 

Як повідомила заступник начальника Головного управління ДФС у Полтавській області Жанна Кузнецова, впродовж січня-липня 2018 року порушення податкового та іншого законодавства під час виплати заробітної плати та інших доходів громадянам були виявлені по 30 суб’єктах господарювання.

За результатами проведених працівниками управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС в області документальних перевірок було додатково донараховано близько 5,7 млн грн податкових зобов’язань по податку на доходи фізичних осіб, понад 1,3 млн грн єдиного внеску, а також військового збору в сумі 448 тис. гривень.

Крім того, за словами Жанни Кузнецової, завдяки вжитим органами державної фіскальної служби Полтавщини заходам упродовж семи місяців 2018 року суб’єктами господарювання було додатково оформлено трудові відносини із 524 працівниками, що забезпечило додаткові надходження податку на доходи фізичних осіб у сумі 351,3 тис. грн, єдиного внеску в сумі 429,4 тис. грн і військового збору в сумі 29,3 тис. грн. До державної реєстрації суб’єктів підприємницької діяльності додатково залучено 90 осіб.

Головне управління ДФС

у Полтавській області

 

угору ↑