За минулий рік полтавські аудитори відшкодували втрат фінансових та матеріальних ресурсів майже на 20,8 млн грн

Версія для друку

За минулий рік полтавські аудитори відшкодували втрат фінансових та матеріальних ресурсів майже на 20,8 млн грн  

 

За результатами проведених фахівцями Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Полтавській області ревізій, впродовж 2019 року виявлено втрат фінансових та матеріальних ресурсів на загальну суму майже 31,2 млн грн.

Завдяки проведеній державними аудиторами роботі, протягом 2019 року забезпечено відшкодування втрат на суму майже 20,8 млн грн.

За результатами проведених 22 державних фінансових аудитів об’єктам контролю надано 178 пропозиції, 155 з них виконано.

До установ та організацій, під час ревізій яких виявлено бюджетні порушення, застосовано 41 фінансову санкцію у вигляді попередження про неналежне виконання бюджетного законодавства, зупинення операцій з бюджетними коштами, зменшення бюджетних призначень та призупинення бюджетних асигнувань розпорядникам бюджетних коштів.

Правоохоронним органам передано матеріали 12 ревізій та одного державного фінансового аудиту, за результатами розгляду яких розпочато 7 досудових розслідувань та вручено 5 письмових повідомлень про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

За порушення законодавства притягнуто до адміністративної відповідальності 86 посадових осіб, 18 – до дисциплінарної та матеріальної.

Для запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, до Державної служби фінансового моніторингу України надіслано відомості про виявлені фінансові операції, що підлягають фінансовому моніторингу, на загальну суму майже 5,7 млн грн.

                                                            Пресслужба Управління Північно-східного офісу

                                                    Держаудитслужби в Полтавській області

 

угору ↑