За проведення земельних торгів з початку квітня до бюджету сільських рад надійшло майже 300 тис гривень

Версія для друкуВерсія для друку

На земельних торгах, які були проведені 04 квітня 2017 року в Головному управлінні, аграрії придбали права оренди на 5 земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності,  які знаходяться на території Диканського та Полтавського районів.

Як поінформувала заступник начальника головного управління Держгеокадастру у Полтавській області Людмила Остапенко, загальна площа переданих в оренду земельних ділянок склала більше 55 гектарів. «Земельні ділянки будуть використовуватися для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.В результаті торгів за користування земельними ділянками до бюджету сільської ради щорічно  буде надходити  орендна плата у розмірі 292 тис. гривень, тобто 31,16 % , 24,72% , та 8,6% від нормативної грошової оцінки земельних ділянок», - повідомила вона.

Довідково: Земельні торги проводяться відповідно до глави 21 Земельного кодексу України «Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах». Інформація про лоти із зазначенням місця розташування земельних ділянок, їх площ та кадастрових номерів, а також стартового розміру річної орендної плати розміщена на сайті Державної служби України