За результатами конкурсу «Юний віртуоз Полтавщини» визначено 47 абсолютних переможців

14 березня у приміщеннях мистецьких навчальних закладів міста Полтави, відповідно до розподілених номінацій відбувся обласний конкурс виконавської майстерності учнів початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів «Юний віртуоз Полтавщини».

Конкурс започаткований та проведений Обласним методичним кабінетом навчальних закладів мистецтва та культури за сприяння Управління культури Полтавської обласної державної адміністрації з метою стимулювання та реалізації духовного, творчого потенціалу учнів, патріотичного виховання підростаючого покоління, пошуку та підтримки юних обдарувань, розкриття та розвитку творчої індивідуальності, виконавської майстерності учнів.
У конкурсі взяли участь 375 учнів із 37 шкіл естетичного виховання області та Студії при Полтавському музичному училищі ім. М.В. Лисенка.
Культурно-мистецький захід відкрила заступник начальника Управління культури Полтавської обласної державної адміністрації Валентина Вождаєнко та директор Обласного методичного кабінету навчальних закладів мистецтва та культури Ліна Богодиста.
Високопрофесійне журі конкурсу (дев’ять складів журі) – викладачі Полтавського музичного училища ім. М.В. Лисенка – визначили  168 переможців конкурсу, з яких 47 абсолютних переможців.
Високий рівень виконавської майстерності продемонстрували учні Диканської, Чутівської, Шишацької, Гадяцької дитячих музичних шкіл, Решетилівської ДШМ, Лубенської МШ, Миргородської ДМШ ім. А.П. Коломійця, Кременчуцької ДМШ № 1 ім. П.І. Чайковського, Комсомольської ДМШ, Глобинської ДШМ, Полтавської ДМШ № 1 ім. П.І. Майбороди, Полтавської ДМШ № 2 ім. В.П. Шаповаленка, Полтавської ДМШ № 3 ім. Б.Р. Гмирі, Полтавської міської школи мистецтв «Мала академія мистецтв» імені Раїси Кириченко, Студії при Полтавському музичному училищі ім. М.В. Лисенка.
Нагородження переможців відбудеться у квітні 2015 року на гала-концерті «Квітуй мистецька юнь!» у Полтавському музичному училищі ім. М.В.Лисенка. Переможці конкурсу отримають дипломи Гран Прі, І, II, ІІІ ступенів, дипломи і подяки Управління культури Полтавської обласної державної адміністрації.