Запрошуємо молодь взяти участь у IV Всеукраїнському конкурсі есе «Я – європеєць»

Відповідно до Плану спільних заходів Мінкультури та Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Серце до серця» на 2016 – 2021 роки, затвердженого 24.03.2016, спільно з Посольством Литовської Республіки в Україні, у вересні 2016 року – березні 2017 року буде проведено IV Всеукраїнський конкурс есе «Я – європеєць».

Основним завданням конкурсу є: розвиток у дітей і молоді активної життєвої позиції, готовність брати участь у суспільному, культурному та міжнародному житті країни; формування у молоді демократичних, європейських цінностей, розуміння прав і свобод людини, високих соціальних, культурних, освітніх стандартів; підвищення значущості ідеї єдності та дружби України і Литовської Республіки серед молодих учасників.

Роботи учасників Конкурсу в строк до 20 січня 2017 року надсилаються на електронну адресу: vaevropeets@ukr.net.

Підсумки завершального етапу Конкурсу підводяться у березні 2017 року. За рішенням журі Конкурсу автори кращих робіт, за можливості будуть запрошені до участі у міжнародній поїздці до Литовської Республіки в рамках культурного обміну у 2017 році.

Детальніше у положенні про проведення Конкурсу (додається).

Також за додатковою інформацією прохання звертатися до організаційного комітету за телефонами: 044-501-01-15, 044-400-43-01.

ДолученняРозмір
polozhennya_1.pdf47.64 КБ