Запрошуємо на безкоштовний навчальний онлайн-курс «Конфлікт інтересів: треба знати!»

Національне агентство з питань запобігання корупції  (НАЗК) проводить другу щорічну інформаційну кампанію з метою роз’яснення законодавства про конфлікт інтересів «Конфлікт інтересів: треба знати!».

В межах інформаційної кампанії НАЗК спільно з українським громадським проектом масових відкритих онлайн-курсів «Прометеус» створено безкоштовний навчальний онлайн-курс «Конфлікт інтересів : треба знати!», який допоможе опанувати базові практичні інструменти для підвищення ефективності виявлення, запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, дотримання встановлених заборон та обмежень.

Особливістю курсу є його орієнтування на більшість суб’єктів Закону України «Про запобігання корупції» (Президент України, Голова Верховної Ради України, Прем’єр-міністр України, міністри, народні депутати, державні службовці, посадові особи місцевого самоврядування, військові посадові особи, посадові особи юридичних осіб публічного права та ін.), потенційних викривачів (осіб, які можуть повідомити про можливі факти порушень Закону), а також має практичну спрямованість.

Початок навчального онлайн-курсу «Конфлікт інтересів – треба знати!» - 9 грудня. Для участі у ньому необхідно зареєструватися на www.prometheus.org.ua, знайти курс «Конфлікт інтересів: треба знати!» (постійна адреса https://edx.prometheus.org.ua/courses/course-v1:NAZK+COI101+2017_T3/about або goo.gl/1MfYnT) та зареєструватися на вказаний курс.

Курс є повністю безкоштовним.