Завдяки злагодженій роботі прокуратури та поліції, дітей вберегли від самогубства, - Роман Товстий про небезпечну інтрнет-гру «Синій кит»

Завдяки злагодженій роботі прокуратури та поліції,  дітей вберегли від самогубства, - Роман Товстий про небезпечну інтрнет-гру «Синій кит»

Сьогодні заступник голови ОДА Роман Товстий провів Засідання Координаційної ради у справах дітей при облдержадміністрації „Про підсумки виконання обласного плану заходів із виконання у 2016 році Загальнодержавної програми „Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини” на період до 2016 року”.

За словами Інни Конончук, начальника служби у справах дітей ОДА, станом на 31 грудня 2016 року на обліку служб у чправах дітей області перебувало 2 896 дітей, з них – 2264 – діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, що становить близько 1% (0,96%) від загальної кількості дитячого населення області (234839). На обліку служб у справах дітей РДА, виконкомів міських, районних у містах рад перебувало 630 дітей, які опинились у складних життєвих обставинах  із 292 сімей.

Окремо вирішували питання щодо захоплення дітьми так званою інтернет-грою «Синій кит». За словами інспектора відділу ювенальної превенції управління превентивної діяльності ГУ НП у Полтавські області Тетяни Порохні, у області зафіксовано 5 таких випадків – у Полтаві, Кременчуці та Миргородському районі. «Завдяки злагодженій роботі прокуратури та поліції,  дітей вберегли від самогубства. Реагувати на це ми будемо надзвичайно жорстко, оперативно, оскільки це стосується життя дітей», - зазначив Роман Товстий.

Важливою складовою у попередженні захоплення дітей смертельною грою є правильна робота шкільних психологів та вчителів. З цією метою заступник голови ОДА дав доручення детально вивчити ситуацію щодо роботи психологів у школах області. Також щотижня Департамент освіти ОДА має перевіряти ситуацію в школах області задля виявлення дітей, граючих у смертельну гру.