Завершуються останні приготування до Національного Сорочинського ярмарку - 2013

Версія для друку

12.08.2013р. на чолі з заступником голови облдержадміністрації ОЛЕНОЮ АДАМОВИЧ відбулася нарада з приводу організаційних питань проведення Національного Сорочинського ярмарку - 2013, на якій обговорили організаційні заходи, які потрібно завершити до наступного тижня. У нараді взяли участь фахівці Департаменту економічного розвитку облдержадміністрації та учасники робочої групи «Органік ініціатива Полтавщини».
Зокрема, мова йшла про експозиції ярмарку, культурно-масові заходи, приїзд офіційних делегацій та налагодження інфраструктури прилеглих територій.
Цьогоріч традиційно, Сорочинський ярмарок бажає відвідати ряд представників посольств закордонних країн. Тому розглянули питання прийому гостей, схему зустрічей, можливості ознайомлення їх з Полтавським краєм.
На сьогодні вже відбувається інформаційний супровід ярмаркових заходів на обласному радіо, а в найближчому номері газети „Зоря Полтавщини” буде надрукований графік курсування транспорту на Сорочинський ярмарок.
Станом на 9 серпня виконано 78%  робіт запланованих по облаштуванню доріг і маршрутів навколо ярмарку. Відомо, що у селі Великі Сорочинці вже пробурена свердловина і на цьому тижні завершаться роботи по її підключенню до загальної мережі водопостачання. Також з початку тижня розпочинається завіз на територію ярмарку атракціонів. Всі вони після установки будуть проінспектовані.
На території ярмарку буде організовано два медпункти, пости правоохоронних органів та встановлені пожежні гідрати.
Наостанок обговорили питання робочої групи «Органік ініціатива Полтавщини», яка планує провести на ярмарку ряд заходів у рамках Проекту «Сприяння економічному розвитку та зайнятості», що втілюється в Україні німецьким товариством міжнародного співробітництва «GIZ». Під час проведення Національного Сорочинського ярмарку 20-23 серпня 2013 року «Органік ініціатива Полтавщини» планує провести ряд заходів, спрямованих на популяризацію органічного виробництва як фактора економічного розвитку території.
За результатами наради дано відповідні доручення.

угору ↑