Здобутки й проблеми подоланого шляху

„Становлення української державності та шляхи її вдосконалення на сучасному етапі” – такою була тема засідання „круглого столу”, яке відбулося в облдержадміністрації за широкої участі представників громадських організацій. Обговорено широке коло питань, які характеризують розвиток України та турбують людей: медицина, робота судової гілки влади, проблеми інвалідів тощо.
Виступаючи перед учасниками засідання, директор Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Микола Перепелиця, зокрема, наголосив:
- По-різному можна сприймати шлях, пройдений за 22 роки нашою державою. Значна частина населення не була готовою до змін, до тяжкої праці. Нині ми прийшли до основних цінностей, які сповідує євроспільнота. Що ж головне у пройденому? По-перше, суспільство стало відкритим. Усі проблеми широко обговорюються, хоча це не знімає спекуляцій, наприклад, навколо питання продовольчої та енергетичної безпеки, поставленого Президентом України Віктором Януковичем, і яке безпосередньо вирішується нині. По-друге, триває розбудова громадянського суспільства. По-третє, з'явився новий тип людини. Молодь усвідомлює: щоб чогось досягти, потрібно працювати, відмовляючись від дозвілля.