Житель Миргорода переховується від правоохоронців і медиків, через підозру на коронавірус

Версія для друку

Житель Миргорода переховується від правоохоронців і медиків, через підозру на коронавірус

 

Голова Полтавської облдержадміністрації Олег Синєгубов на щоденному брифінгу розповів про випадок, який 2 квітня стався в Миргороді Полтавської області. Чоловік із ознаками вірусного захворювання відмовився від того, щоб медики взяли в нього аналізи на дослідження в лабораторному центрі ПЛР-методом.

«Нині поліція займається пошуком чоловіка, адже є інформація, що він переховується в Києві, – розповів Олег Синєгубов. – Ніхто не говорить, що ця людина хвора. Але така ймовірність є. Це велика безвідповідальність. Адже втікач наражає на небезпеку не лише себе, а й оточуючих і близьких».

Нині на Полтавщині на самоізоляції під наглядом лікарів перебуває 2024 особи, які повернулися із-за кордону. 993 успішно її закінчили й вважаються здоровими. Також на Полтавщині визначили 13 пунктів обсервації для 817 осіб. Очільник області повідомив, щоб нині їх забезпечують усім необхідним. Наразі всі, кому потрібно самоізолюватися, перебувать вдома. Але не виключено, що згодом для обсервації будуть використовувати, наприклад, готелі.

За час карантину в Полтавській області правоохоронці склали 65 адмінпротоколів щодо порушень режиму. Із них: 8 за порушення самоізоляції, 8 за порушення карантинних обмежень автоперевізниками та 49 проти  суб'єктів підприємницької діяльності.

 

 

угору ↑