Журналістів Полтавщини привітали з професійним святом

Версія для друку

Журналістів Полтавщини привітали з професійним святом

 

Напередодні Дня журналіста з професійним святом представників ЗМІ Полтавщини урочисто привітав Віктор Бугайчук, голова Полтавської обласної державної адміністрації.

«Журналістика дуже відповідальний вид діяльності, – зазначив Віктор Бугайчук,  – Журналісти – це  прошарок інтелігенції, який стоїть на сторожі демократії і суспільної моралі. Особливо зараз, після Революції гідності, коли народжується громадянське суспільство, на журналістах лежить велика відповідальність.  Адже  журналісти –  охоронці демократії».
У приміщенні Полтавської обласної державної телерадіокомпанії  “Лтава” 4 червня відбулися урочистості з нагоди Дня журналіста. У заході взяли участь Віктор Бугайчук, голова Полтавської обласної державної адміністрації,  голова облради Петро Ворона, а також керівник Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської ОДА Олег Пустовгар, представники творчих спілок і журналістських організацій.

На початку заходу присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять журналістів, загиблих під час виконання службових обов’язків.
Загадали Вадима Бойка, старшого редактора молодіжної студії «Гарт» Першого національного телеканалу, ім’я якого пов’язано з Полтавщиною і першим з’явилося на стелі журналістів, що загинули під час виконання своїх службових обов’язків за період незалежності України. А також вшанували пам ’ять усіх героїв Небесної сотні та тих наших земляків, які полягли у  боях в Криму та на Сході України.
Вітаючи журналістів із професійним святом, голова ОДА Віктор Бугайчук запевнив, що сьогодні влада мінімально втручається роботу журналістів і зацікавлена в партнерських стосунках. Як приклад він навів  вибори, які нещодавно відбулися без жодного адміністративного тиску з боку представників державної влади.
Голова облради Петро Ворона наголосив, що журналісти – це саме ті, хто формує громадську думку в суспільстві. Він також наголосив, що  обласна влада на сьогодні відкрита і робить усе, щоб преса не працювала в умовах  адміністративного тиску.
Чудовою музичною програмою вітав гостей Полтавський симфонічний оркестр  театру імені М. В. Гоголя.
Також журналістам вручили грамоти та подарунки. Зокрема, грамотами  голови облдержадміністрації Віктора Бугайчука за активну громадянську позицію під час Революції Гідності, відстоювання ідеалів свободи та демократії, високий професіоналізм нагородили:
колектив газети «Коло» (шеф-редактор Цирульник Тетяна Григорівна);
колектив інтернет –видання «Полтавщина» (головний редактор – Ян Леонідович Пругло);
колектив  ТРК «ІРТ-Полтава» (директор – Кужик Ігор Ярославович);
колектив приватної телекомпанії «Візит» (м.Кременчук) (директор – Мельник Олександр Олексійович);
колектив обласної інформаційно-рекламної газети «Лохвицький край» (головний редактор – Олег Семенович Лісняк);
а також журналістів:
Непийпива Володимира Анатолійовича – власного кореспондента  Національної телекомпанії України;
Пустовіта Сергія  Павловича – фотокореспондента інформаційного агентства «Укрінформ» у Полтавській області;
Курилова Олександра Володимировича  – головного редактора «Програма плюс»;
Волинську (Донченко) Тетяну Олександрівну – кореспондента газети «Кременчуцький ТелеграфЪ» ;
Артеменко Ларису Вікторівну – кореспондента газети «Кременчуцький ТелеграфЪ».

За багаторічну сумлінну працю в ЗМІ Полтавщини, високий професіоналізм, вагомий внесок у розвиток вітчизняної журналістики грамотою голови ОДА був нагороджений Щербак  Анатолій Миколайович, кореспондент газети «Зоря Полтавщини».

За особисті творчі досягнення і значний внесок у розвиток телерадіомовлення на Полтавщині також отримали  грамоти голови ОДА
Дряпак Володимир Васильович, завідуючий редакції програми «Ранок на «Лтаві» та Гладченко Ольга Іванівна, старший редактор редакції підготовки художньо-публіцистичних програм ТВО обласного радіо.

Чимало журналістів також були нагороджені грамотами обласної ради, державної податкової адміністрації, Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю, а також отримали спеціальну відзнаку  обласної організації Національної спілки журналістів України. 

угору ↑