Зміна реквізитів рахунків для зарахування коштів єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування

Версія для друку

Зміна реквізитів рахунків для зарахування коштів єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування

 

Головне управління ДПС у Полтавській області звертає увагу платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, що з 1-го жовтня 2019 року функціонуватимуть нові рахунки 3719 за стандартом IBAN в АС «Є-Казна Доходи» для сплати єдиного внеску, які відкриті на балансі центрального апарату Казначейства (код банку - 899998).

Граничний термін використання існуючих рахунків по зарахуванню єдиного внеску, які відкриті на балансі Головних управлінь Казначейства в областях та м. Києві 30 вересня 2019 року.

Починаючи з 1-го жовтня 2019 року кошти, які сплачуватимуться платниками на старі рахунки по (зарахуванню єдиного внеску, не будуть зараховуватись, а повертатимуться платникам, як нез’ясовані надходження.

Нові реквізити рахунків ( цля зарахування коштів єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, відкриті на ім’я Головного управління ДПС у Полтавській області, розміщено на головній сторінці субсайту Територіальних органів ДПС у Полтавській області офіційного порталу ДПС України у рубриці «Бюджетні рахунки» за посиланням http://poltava.tax.gov.ua/bvudietni-rahunki/.
 

угору ↑