Видача путівок пільговим категоріям населення

Версія для друку

 

Видача путівок пільговим категоріям населення

1.Найменування послуги: видача путівок пільговим категоріям населення
2.Адміністративний орган , який надає послугу: Головне управління праці та соціального захисту населення обласної державної адміністрації, міськрайуправління праці та соціального захисту населення.
3. Нормативні документи, що регулюють надання послуги: постанова Кабінету Міністрів України від 22 лютого 2006 року № 187 „Про затвердження Порядку забезпечення санаторно-курортними путівками деяких категорій громадян органами праці та соціального захисту населення”.
4. Консультаційні матеріали: Закон України «Про статус ветеранів війни. гарантії їх соціального захисту», Закон України «Про жертви нацистських переслідувань», Закон України  «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні».
5. Органи праці та соціального захисту населення забезпечують за рахунок коштів державного бюджету безплатними путівками до санаторно-курортних закладів:
 інвалідів усіх категорій;
 ветеранів війни;
осіб, на яких поширюється чинність Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»;
 осіб, зазначених в абзацах другому, третьому, четвертому, п’ятому частини першої статті 6 Закону України «Про жертви нацистських переслідувань».
Путівки вищезазначеним особам видаються відповідно до медичних рекомендацій  з урахуванням пільг, передбачених законодавством для конкретної категорії осіб, в порядку черговості у міру надходження путівок, за умови, що вони перебувають на обліку в органах праці та соціального захисту населення для санаторно-курортного лікування  і  одержують пенсію в органах Пенсійного фонду України або  державну соціальну допомогу, призначену замість пенсії, в органах праці та соціального захисту населення.
  Для одержання путівки подається заява та медична довідка лікувальної установи  за формою № 070/о.

угору ↑