http://rada.gov.ua 

http://www.president.gov.ua/

http://www.kmu.gov.ua

 

http://poltava.sts.gov.ua

http://www.drv.gov.ua

 

 

 

Розпорядження голови РДА № 33 "Про встановлення грошової норми витрат на безоплатне одноразове харчування для учнів загальноосвітніх навчальних закладів пільгових категорій"


 

УКРАЇНА

ДИКАНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

01.03.2012

              

      № 33

 

 Про встановлення грошової норми витрат на безоплатне одноразове харчування для учнів загальноосвітніх навчальних закладів пільгових категорій

 

                                                                                                                                        Зареєстровано в Диканському

                                                                                                                                 районному  управлінні юстиції

                                                                                                                       05.03.2012 за № 2/195

 

 

 

 

 

 

      Відповідно до статті 22 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статті 5 Закону України «про охорону дитинства», статті 25 Закону України «Про освіту», постанови Кабінету Міністрів України від 19.06.2002 № 856 «Про організацію харчування окремих категорій учнів у загальноосвітніх навчальних закладах», від 22.11.2004 № 1591 «Про затвердження норм харчування у навчальних та оздоровчих закладах», від 02.02.2011 № 116 «Про затвердження Порядку надання послуг харчування дітей у дошкільних, учнів у загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладах, операції з надання яких звільняються від обкладання податком на додану вартість» та з метою забезпечення належного рівня організації харчування учнів у загальноосвітніх навчальних закладах:

 

          1. Забезпечити безоплатним одноразовим харчуванням за нормами для дітей відповідного віку за рахунок бюджетних коштів учнів 1-4 класів у загальноосвітніх навчальних закладах Диканського району, дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та дітей із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’єям».

 

2. Встановити грошову норму витрат на одноразове безоплатне харчування одного учня віком від 6 до 10 років у розмірі 4,5 гривень, від 10 років і старше – 5 гривень в день на одного учня із зазначенням пільгових категорій.

 

3. Юридичному сектору апарату райдержадміністрації (Прудка В.С.) забезпечити подання цього розпорядження на державну реєстрацію до районного управління юстиції та оприлюднення в засобах масової інформації.

 

4. Розпорядження набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

 

5. Начальнику відділу освіти райдержадміністрації Черкащенку П.М. забезпечити виконання цього розпорядження, контроль за його виконанням покласти на заступника голови райдержадміністрації Перехреста В.М.

 

 

   Виконуючий обов’язки

голови районної державної

           адміністрації                                                                                                               В.СТАСЮК

 

 

 

 

 

 


08.08.2013
Урядом впроваджуються енергозберігаючі технології, здійснюється перехід на альтернативні види палива та зменшуються витрати на виробництво та транспортування тепла
джерело
08.08.2013
Відповідна Концепція створення та функціонування автоматизованої системи "Єдине вікно подання електронної звітності" була схвалена 7 серпня на засіданні Уряду
джерело
08.08.2013

Уряд збільшив грошові компенсації інвалідам на бензин, ремонт і техобслуговування автомобілів

Відповідну постанову Кабінет Міністрів прийняв 7 серпня 2013 року
джерело

06.08.2013
«На сьогодні із 91718 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, уже 75742 дитини виховуються в українських сім'ях», - йдеться у звіті Уповноваженого Президента з прав дитини Юрія Павленка. Звіт представлено Главі державі.
джерело
06.08.2013
«На виконання доручень Глави держави і під його постійним контролем організовано системну роботу з ліквідації заборгованості з виплати заробітної плати. Четвертий місяць поспіль вона скорочується», - сказав Радник Президента України-керівник Головного управління з питань реформування соціальної сфери Адміністрації Президента України Юрій Каракай.
джерело
Архів »
RSS 2.0