12 вересня 2013
Автопробіг «Гадяч - Лохвиця - урочище «Шумейкове»

За ініціативи обласної організації Товариства сприяння оборони України 12 вересня 2013 року з площі Соборної  міста Гадяча стартував обласний автопробіг з нагоди відзначення 70-ї річниці визволення Полтавщини від німецько-фашистських загарбників та 90-ї річниці з Дня створення обласної організації ДТСААФ України. Автопробіг проходить  містами Гадяч –   Лохвиця - урочище «Шумейкове» для вшанування  ветеранів війни, світлої пам`яті захисників Вітчизни, жертв війни, увічнення безсмертного подвигу героїв – визволителів, які захистили країну від смертельної небезпеки, своїми самовідданими, ратними і трудовими подвигами наблизили Велику Перемогу.

Учасниками автопробігу стали екіпажі Гадяцького СТК ТСОУ та мотоциклісти – «байкери»  клубу «Гадяч – моторух». Біля меморіального комплексу «Слава» відбувся короткий мітинг за участю учасників автопробігу та керівництва району і міста. До учасників автопробігу, учнів загальноосвітніх шкіл міста, гостей з вітальними словами звернулися голова Гадяцької райдержадміністрації  В.М. Беседа, голова Гадяцької районної ради О.В.Міняйло, міський голова Т.М. Савченко, голова Полтавської ООТСОУ В.І.Василенко, районний комісар Г. Розколотько, голова районної ради ветеранів І.І.Бережний, ветеран Великої Вітчизняної війни  Д.Т. Усенко. Вшанували пам`ять тих, хто не повернувся з полів війни, чиє життя обірвалося у запеклім бою, хвилиною мовчання і покладанням квітів до Вічного вогню та пам`ятника П. Корзуну.

На згадку про автопробіг Ветеранам Великої Вітчизняної війни керівники району і міста вручили квіти і подарунки.

Архів - Новини »

08.08.2013
Урядом впроваджуються енергозберігаючі технології, здійснюється перехід на альтернативні види палива та зменшуються витрати на виробництво та транспортування тепла
08.08.2013
Відповідна Концепція створення та функціонування автоматизованої системи "Єдине вікно подання електронної звітності" була схвалена 7 серпня на засіданні Уряду
08.08.2013

Уряд збільшив грошові компенсації інвалідам на бензин, ремонт і техобслуговування автомобілів

Відповідну постанову Кабінет Міністрів прийняв 7 серпня 2013 року

06.08.2013
«На сьогодні із 91718 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, уже 75742 дитини виховуються в українських сім'ях», - йдеться у звіті Уповноваженого Президента з прав дитини Юрія Павленка. Звіт представлено Главі державі.
06.08.2013
«На виконання доручень Глави держави і під його постійним контролем організовано системну роботу з ліквідації заборгованості з виплати заробітної плати. Четвертий місяць поспіль вона скорочується», - сказав Радник Президента України-керівник Головного управління з питань реформування соціальної сфери Адміністрації Президента України Юрій Каракай.
Архів »
RSS 2.0