http://rada.gov.ua 

http://www.president.gov.ua/

http://www.kmu.gov.ua

 

 

 

 

 

Новини Карлівщини
8 липня 2013
"ДІТИ - МАЙБУТНЄ УКРАЇНИ" НОВІ СОЦІАЛЬНІ ІНІЦІАТИВИ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ

 

08 липня 2013 року відбулася оперативно-розпорядча нарада у першого заступника голови райдержадміністрації С.ЯКУБИ, було заслухано питання про стан профілактичних щеплень дитячого та дорослого населення по Карлівському Центру первинної медико-санітарної допомоги, з якого доповіла в.о. головного лікаря Центру первинної медико-санітарної допомоги С.КОВАЛЬЧУК та обговорено ситуацію про стан проведення оздоровчої компанії для дітей району.

За підсумками наради першим заступником голови райдержадміністрації були дані відповідні доручення.

  Архів - Новини »


08.08.2013
Урядом впроваджуються енергозберігаючі технології, здійснюється перехід на альтернативні види палива та зменшуються витрати на виробництво та транспортування тепла
джерело
08.08.2013
Відповідна Концепція створення та функціонування автоматизованої системи "Єдине вікно подання електронної звітності" була схвалена 7 серпня на засіданні Уряду
джерело
08.08.2013

Уряд збільшив грошові компенсації інвалідам на бензин, ремонт і техобслуговування автомобілів

Відповідну постанову Кабінет Міністрів прийняв 7 серпня 2013 року
джерело

06.08.2013
«На сьогодні із 91718 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, уже 75742 дитини виховуються в українських сім'ях», - йдеться у звіті Уповноваженого Президента з прав дитини Юрія Павленка. Звіт представлено Главі державі.
джерело
06.08.2013
«На виконання доручень Глави держави і під його постійним контролем організовано системну роботу з ліквідації заборгованості з виплати заробітної плати. Четвертий місяць поспіль вона скорочується», - сказав Радник Президента України-керівник Головного управління з питань реформування соціальної сфери Адміністрації Президента України Юрій Каракай.
джерело
Архів »
RSS 2.0