http://www.president.gov.ua/

http://www.kmu.gov.ua

 

 

 

В ДУШІ ЖИВЕ ВИШНЕВА УКРАЇНА, ТОМУ ЩО СПРАВЖНЯ І ТОМУ – БОЛИТЬ Назад

27 березня 2013 року у Миргородській центральній районній бібліотеці з шаленим успіхом відбулася презентація книги «Вишнева повінь» – антології сучасної жіночої поезії Полтавщини. Видання друкувалося за сприяння обласної ради та на замовлення Головного управління інформаційної та внутрішньої політики області. Автор ідеї та упорядник – директор видавництва «Дивосвіт» Ганна Грибан.

На заході були присутні працівники відділу культури і туризму райдержадміністрації та структурних його підрозділів, спеціалісти бібліотек та шкіл району, викладачі та студенти ПТУ №44, краєзнавці, представники засобів масової інформації та громадськості.

Іще до початку заходу приміщення читальної зали бібліотеки було заповнене вщент, адже кожен знав, що на свято завітали гості: авторки, чиї твори увійшли до збірки. Це Галина Вовченко, Наталія Дорогавцева та Наталія Харасайло.

Приємно, що на зібранні, яке майстерно провела провідний бібліотекар відділу обслуговування Людмила Ігольніцина, була приділена увага кожній авторці: почесні місця, авторська декламація поезій. А сама поезія уміло поєднувалася із піснями на слова авторок антології та виступами почесних гостей.

Книга, попри всю розмаїтість стилів та світобачень поетес, справляє враження єдиного цілого – довершеного задуму, втіленого у життя.

 

Наталія Халдай – начальник відділу культури туризму райдержадміністрації

 

 

 

 


08.08.2013
Урядом впроваджуються енергозберігаючі технології, здійснюється перехід на альтернативні види палива та зменшуються витрати на виробництво та транспортування тепла
джерело
08.08.2013
Відповідна Концепція створення та функціонування автоматизованої системи "Єдине вікно подання електронної звітності" була схвалена 7 серпня на засіданні Уряду
джерело
08.08.2013

Уряд збільшив грошові компенсації інвалідам на бензин, ремонт і техобслуговування автомобілів

Відповідну постанову Кабінет Міністрів прийняв 7 серпня 2013 року
джерело

06.08.2013
«На сьогодні із 91718 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, уже 75742 дитини виховуються в українських сім'ях», - йдеться у звіті Уповноваженого Президента з прав дитини Юрія Павленка. Звіт представлено Главі державі.
джерело
06.08.2013
«На виконання доручень Глави держави і під його постійним контролем організовано системну роботу з ліквідації заборгованості з виплати заробітної плати. Четвертий місяць поспіль вона скорочується», - сказав Радник Президента України-керівник Головного управління з питань реформування соціальної сфери Адміністрації Президента України Юрій Каракай.
джерело
Архів »
RSS 2.0