Анкета що до визначення пріоритетів стратегічного розвитку Полтавської області на 2021 -2027 роки

Облдержадміністрацією розпочато роботу з розробки проекту Стратегії регіонального розвитку Полтавської області на 2021-2027 роки.

Стратегія регіонального розвитку визначається як плановий документ найвищого рівня довгострокового планування подальшого розвитку регіону, а її реалізація буде спрямована на всебічну розбудову області та вимагатиме зосередження фінансових, фізичних та людських ресурсів.

Тож запрошуємо вас долучитися до процесу складання Стратегії шляхом проходження анкетування, результати якого разом з вашими пропозиціями  будуть враховані при розробці Стратегії регіонального розвитку Полтавської області на 2021-2027 роки.

Анкета для представників БІЗНЕСУ:

Анкета для ЖИТЕЛІВ області: