Аудитори Полтавщини за січень – лютий 2017 року забезпечили відшкодування втрат на 22,6 млн грн.

Фахівці Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Полтавській області протягом січня – лютого 2017 року забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на суму 22,6 млн грн.

Окрім того, за результатами аналізу закупівель за державні кошти через виявлені порушення відмінено торги на загальну суму 64,8 млн грн.

У 10 випадках до установ, під час ревізій яких виявлені фінансові порушення, застосовано такі заходи впливу, як зупинення операцій з бюджетними коштами та зменшення бюджетних призначень.

За результатами контрольних заходів керівники місцевих органів влади, підприємств, установ та організацій прийняли 31 управлінське рішення.

Правоохоронні органи за матеріалами ревізій та перевірок розпочали 11 досудових розслідувань.

За допущені фінансові порушення 53 посадові особи притягнуто до адміністративної відповідальності, 35 – до дисциплінарної і матеріальної, одну особу звільнено з посади.