Безкоштовна психологічна реабілітація в реабілітаційних установах України для учасників АТО

АКТУАЛЬНО!

Учасники АТО мають можливість отримати безкоштовну психологічну реабілітацію в реабілітаційних установах України

Відповідно до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів щодо психологічної реабілітації постраждалих учасників антитерористичної операції органи соціального захисту населення організовують направлення учасників АТО до реабілітаційних установ.

Реабілітаційні послуги надаються учасникам АТО в реабілітаційних установах, з якими Державною службою України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції в установленому законодавством порядку укладено відповідний договір про надання реабілітаційних послуг.

Для отримання направлення на психологічну реабілітацію в реабілітаційній установі необхідно:

• Звернутися до управління праці та соціального захисту населення районних райдержадміністрацій та виконавчих органів міської ради за:
    • зареєстрованим місцем проживання;
    • фактичним місцем проживання відповідно до довідки про взяття на облік (для осіб, що переселилися з тимчасово окупованої території).
  • Заповнити заяву встановленого зразку, до якої додати копії (Під час подання копій, особа надає їх оригінали для огляду):
    • посвідчення учасника бойових дій або інваліда війни;
    • документа, що підтверджує безпосереднє залучення до виконання завдань антитерористичної операції в районах її проведення.
  • Орган соціального захисту населення:
    • реєструє зазначені вище документи;
    • видає учаснику АТО, за його бажанням, направлення на реабілітацію.

Реабілітаційні установи в яких учасники антитерористичної операції мають можливість отримати послуги з психологічної реабілітації:

Ми працюємо над цим…