Бизнес – форум «Словацька коопераційна біржа» в Братиславі

Версія для друку

Бизнес – форум «Словацька коопераційна біржа» в Братиславі

 

Словацьке Агентство розвитку інвестицій та торгівлі (SARIO) запрошує представників ділових кіл України взяти участь в щорічному бізнес-форумі «Словацька коопераційна біржа 2016», який відбудеться 3 листопада 2016 року у Братиславі в готелі «Братислава» (http://www.sario.sk/en/events-projects/slovak-matchmaking-fair-2016).

Організатором зазначеного бізнес-форуму є SARIO під егідою Міністерства економіки Словацької Республіки. Традиційно учасникам форуму надається можливість зробити  презентації своїх виробничих можливостей та  в ході проведення круглих столів, організованих за напрямами діяльності обговорити з потенційними партнерами можливості співпраці.

Організатори передбачають проведення круглих столів з такими напрямами: автоматика, інженерія, енергетика, електротехніка, логістика та ІТ-технології, розвиток і інновації.

Робоча мова – англійська.

Учасники заходу будуть внесені в реєстраційну форму під час онлайн –реєстрації.

Контактні особи:

- Мартіна Бабейова, територіальний менеджер SARIO (спілкування можливе російською та англійською мовами); телефон: +421 2 58 260 271; електронна адреса: babejova@sario.sk;

О.Кицун, Тимчасовий повірений у справах України в Словацькій Республіці; телефон: +421259202823; e-mail:oksana.kytsun@mfa.gov.uaemb_sk@mfa.gov.ua.

 

угору ↑