Державна інспекція сільського господарства в Полтавській області

адреса

36011, м. Полтава, вул. Міщенка, 2

тел./факс

(+3805322) 2-24-03

е-пошта

poltava@disgu.gov.ua

сайт

голова ліквідаційної комісії

Гуз Ольга Анатоліївна

Відповідно до постанов Кабінету Міністрів України від 10.09.2014 № 442 «Про оптимізацію системи центральних органів виконавчої влади» та від 30.06.2015 № 447 «Про ліквідацію територіальних органів Державної інспекції сільського господарства України», наказу Державної інспекції сільського господарства України від 07.07.2015 № 3 «Про утворення комісії з ліквідації територіальних органів Державної інспекції сільського господарства України» та наказу Державної інспекції сільського господарства в Полтавській від 08.07.2015 № 1 «Про затвердження складу комісії з ліквідації та плану заходів з ліквідації Державної інспекції сільського господарства в Полтавській області» Державна інспекція сільського господарства в Полтавській області перебуває у стадії ліквідації.

Наразі працює ліквідаційна комісія, яка здійснює передбачені діючим законодавством заходи, пов’язані з ліквідацією Державної інспекції сільського господарства в Полтавській області.