Державні фінансові інспектори виявили порушення під час ревізії Полтавського професійно-технічного училища № 23, що призвели до втрат бюджетних коштів

Версія для друку

Під час ревізії Полтавського професійно-технічного училища № 23 імені Героя Радянського Союзу Бірюзова С.С. фахівці Державної фінансової інспекції в Полтавській області виявили порушення, що призвели до втрат бюджетних коштів, на загальну суму  353,6 тис. грн. Ревізією охоплений період з 01.06.2011  по 01.07.2013.

Контрольним заходом встановлено факти покриття за рахунок коштів загального фонду видатків які мають здійснюватись за рахунок спеціального фонду, а також покриття витрат орендарів за рахунок бюджетних коштів, безпідставну виплату грошової допомоги випускнику училища при його працевлаштуванні яким подано недостовірні дані, завищення витрат на оплату праці працівників навчального закладу та як наслідок, зайве проведення нарахувань соціального внеску.

В той же час встановлено недоотримання училищем власних коштів за проживання мешканців у гуртожитку.  

Виявлені порушення частково відшкодовано.

За допущені порушення законодавства з фінансових питань 33 працівника  притягнуто до адміністративної відповідальності та застосовано фінансову санкцію у вигляді зупинення на рахунку навчального закладу операцій з бюджетними коштами.

Про результати ревізії поінформовано прокуратуру міста Полтави та департамент освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації.

 

                                                                                                 Прес-служба Держфінінспекції

                                                                                                 в Полтавській області

угору ↑