ДЕРЖАВНІ НАВЧАЛЬНІ ЗАКЛАДИ ІІІ-IV рівнів акредитації

Версія для друку

 

ВИЩІ НАВЧАЛЬНІ ЗАКЛАДИ

В області діють державні навчальні заклади ІІІ-ІV рівнів акредитації:

Полтавський національний педагогічний університет ім. В.Г.Короленка,

Полтавський національний технічний університет ім. Ю.Кондратюка,

Університет споживчої кооперації,

Українська медична стоматологічна академія,

Полтавська державна аграрна академія,

Кременчуцький державний політехнічний університет,

філія Полтавського відділення юридичної академії ім. Ярослава Мудрого.

Полтавський військовий інститут зв’язку,

навчально-науковий центр підготовки кадрів інженерно-технічного, будівельного, економічного, екологічного, архітектурно-мистецького напрямів.

На семи факультетах навчається понад 4 тис. студентів за 27 спеціальностями та спеціалізаціями.

Визначаючи роботу Полтавського державного педагогічного університету варто зазначити, що особлива увага професорсько-викладацького складу спрямована на забезпечення єдності у педагогічному процесі закладів вищої освіти, наукової і навчальної діяльності.

Враховуючи основні завдання реформування загальноосвітньої школи вченими університету впроваджуються в життя технології профільного навчання старшокласників, апробується диференціація змісту освіти, розробляються і впроваджуються універсальні комп’ютерні програми.

Кременчуцький політехнічний університет розпочав свою діяльність у 1961 році як факультет, а з 1997 року - як інститут. На 7 факультетах (машинобудівному, автомобільному, електромеханічному, економічному, менеджменту, юридичному, підготовки молодших спеціалістів) навчається 9000 студентів.

Українська медична стоматологічна академія розпочала свою діяльність у 1931 році з одонтологічного факультету Харківського медичного інституту. У 1967 році стоматологічний інститут було переведено до Полтави, а в 1971 році на його базі було відкрито лікувальний факультет. У 1994 році Полтавський медичний стоматологічний інститут отримав найвищий IV рівень акредитації та статус Української медичної стоматологічної академії. На стоматологічному, медичному, медсестринському факультетах та зуботехнічному відділенні навчається 3200 студентів. Навчальний процес забезпечують 426 викладачів.

Полтавська державна аграрна академія має п’ять факультетів, де навчається близько 4000 студентів.

У Полтавському університеті споживчої кооперації на чотирьох факультетах здобувають вищу освіту понад 4,5 тис. студентів.

Полтавський військовий інститут зв’язку проводить підготовку військових фахівців на командному та інженерному факультетах.

У 25 вищих навчальних закладах І-ІІ рівнів акредитації навчаються 16950 студентів. Близько трьох тисяч викладачів готують молодших спеціалістів для різних галузей: медицини, освіти, культури, сільського господарства, харчової та транспортної промисловості, торгівлі.


Дивіться також

угору ↑