Держфінінснекція в Полтавській області виявила порушень, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів на суму понад 160 тис. грн

Версія для друку

З метою реалізації Програми Президента України "Україна для людей", Національного плану дій на 2013 рік щодо впровадження Програми економічних реформ на 2010-2014 роки "Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава", контрольно-ревізійна діяльність Держфініпспекції в Полтавській області в першу чергу направлена на здійснення жорсткого фінансового контролю за використанням кожної державної копійки, а також забезпечення відшкодування та усунення встановлених фінансових порушень.

Так, під час ревізії „Професійного аграрного ліцею” міста Кобеляки фахівці Держфініпспекції встановили порушень фінансово-бюджетної дисципліни, що призвели до матеріальної шкоди на загальну суму 168,8 тис. грн.

Контролю піддано період фінансово-господарської діяльності ліцею з 01.09.2011 по 01.04.2013 роки.

Зокрема, зафіксовано проведення операцій з порушенням чинного законодавства, що призвели до втрат фінансових ресурсів на суму 142,1 тис. грн., з яких: покриття витрат сторонніх фізичних та юридичних осіб; завищення витрат па оплату праці та відповідно па сплату єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування; завищення вартості ремонтно-будівельних робіт; нестача продуктів харчування; безпідставне списання сільськогосподарської продукції тощо.

Встановлені фінансові порушення частково усунуто.

За допущені порушення у веденні бухгалтерського обліку на шістьох працівників навчального закладу складено протоколи про адміністративне правопорушення, а також застосовано фінансову санкцію у вигляді зупинення на рахунках ліцею операцій з бюджетними коштами.

За результатами ревізії поінформовано прокуратуру Кобеляцького району та Департамент освіти і науки 1 Іолтавської обласної державної адміністрації.

Прес-служба Держфінінспекції в Полтавській області
 

угору ↑