Держфінінспекція: про ревізію Семенівської центральної районної лікарні

Версія для друку

Фахівці територіального підрозділу Держфінінспекції в Полтавській області – Лубенської об’єднаної державної фінансової інспекції –  під час планової ревізії фінансово-господарської діяльності Семенівської центральної районної лікарні виявили порушення, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на суму 104,4 тис. грн.  Контролем охоплений період  з 01.08.2013 по 31.07.2015.
Зокрема, медичний заклад витратив 35,7 тис. грн на оплату фактично не отриманих комунальних послуг без відображення заборгованості по даних бухгалтерського обліку лікарні.
Також встановлено невідшкодування орендарями за фактично спожиті послуги з водопостачання, які сплачені лікувальним закладом, що призвело до втрат 16,6 тис. грн.
Окрім того, бухгалтерська служба лікарні виплатила зарплату за завищеними посадовими окладами та за невідпрацьований час, безпідставні надбавки і премії. Через це зайво витрачено понад 25 тис. грн.
Встановлено також, що посадові особи лікарні перерахували 12,7 тис. грн підряднику, який завищив вартість виконаних будівельних робіт.
          За недотримання законодавства з фінансових питань на десятьох  посадових осіб медичної установи складено протоколи про адміністративну відповідальність.
Одночасно, за порушення бюджетного законодавства до лікарні застосовано фінансову санкцію у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами та ініційовано призупинення бюджетних асигнувань.
Про результати ревізії поінформовано Семенівську райдержадміністрацію, районну раду та Прокуратуру Семенівського району.

                                                                         Прес-служба Держфінінспекції
                                                                         в Полтавській області
 

угору ↑