Держфінінспекція про результати ревізії Семенівської центральної районної лікарні

Версія для друку

Фахівці територіального підрозділу Держфінінспекції в Полтавській області - Лубенської об'єднаної державної фінансової інспекції- під час планової ревізії Семенівської центральної районної лікарні виявили порушення, що призвели до втрат фінансових  та матеріальних ресурсів, на суму 116,5 тис. грн. Контрольним заходом охоплений період діяльності медичного закладу з 01.05.2011 по 01.08.2013.

Зокрема, встановлено недоотримання районним бюджетом коштів, отриманих медичним закладом від відчуження майна територіальної громади та відшкодованих витрат по незаконно виплаченій заробітній платі виявлених за результатами попередньої ревізії, а також недоотримання лікарнею орендної плати від орендарів за оформленими договірними відносинами.

Крім того, під час ревізії виявлено покриття за рахунок коштів лікарні витрат сторонніх юридичних осіб на оплату комунальних послуг, завищення витрат на оплату праці тощо.

Зафіксовано також порушення законодавства  про  здійснення закупівлі товарів,  робіт і послуг за державні кошти.

Встановлені фінансові порушення частково усунуто.

За допущені порушення 5-х посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальністі, а також до Семенівського районного суду передано протокол за порушення законодавства  про  здійснення закупівлі товарів,  робіт і послуг за державні кошти.

Про результати ревізії поінформовано правоохоронні органи району та Семенівську районну державну адміністрацію.

                                                                                               Прес-служба Держфінінспекції

                                                                                               в Полтавській області

угору ↑