Держфінінспекція в Полтавській області під час ревізії фінансово-господарської діяльності Державного підприємства «Дослідне господарство імені 9 січня» Національної академії аграрних наук України встановила порушення, що призвели до втрат, на понад 290 ти

Версія для друку

Фінансові порушення, що призвели до втрат, на суму 293,4 тис. грн. встановили фахівці Держфінінспекції в Полтавської області під час планової ревізії окремих питань фінансово-господарської діяльності Державного підприємства «Дослідне господарство імені 9 січня» Національної академії аграрних наук України.  

Зокрема, встановлено факти оплати завищеної вартості науково-технічної продукції на суму 70 тис. грн.

Внаслідок допущених фактів завищення витрат до державного бюджету не надійшло відрахувань частини чистого прибутку понад 157 тис. гривень.

З порушенням чинного законодавства проведені витрати на оплату праці та сплату єдиного соціального внеску на суму понад 40 тис. гривень.

Окрім того, об’єктом контролю недоотримано доходів на суму майже 25 тис. грн. внаслідок заниження вартості реалізованої продукції.

Зафіксовані порушення  усунуто в повному обсязі, шістьох  посадових осіб  підприємства  притягнуто до адміністративної відповідальності.

Про результати ревізії проінформовано ГУ Національної поліції в Полтавській області.

 

                                                                       Прес-служба Держфінінспекції

                                                                       в Полтавській області

угору ↑