Держфінінспекція в Полтавській області під час ревізії фінансово-господарської діяльності Державної інспекції сільського господарства в Полтавській області встановила порушення, що призвели до втрат, на понад 510 тис. грн.

Версія для друку

Фінансові порушення, що призвели до втрат, на суму 513,4 тис. грн. встановили фахівці Держфінінспекції в Полтавській області під час планової ревізії окремих питань  фінансово-господарської діяльності Державної інспекції сільського господарства в Полтавській області.

Зокрема, встановлено використання інспекцією сільського господарства коштів від надання адміністративних послуг  в сумі майже 360 тис. грн. на своє утримання  замість спрямування їх до Державного бюджету.

Також виявлено, що об’єктом контролю допущено нецільове використання  бюджетних  коштів  внаслідок  проведення   витрат  в сумі 137 тис. грн. на цілі, не передбачені паспортом бюджетної програми.

З порушенням чинного законодавства виплачено заробітної плати в  сумі   18 тис. грн.

Зафіксовані порушення  усунуто частково, двох  посадових осіб  установи  притягнуто до адміністративної відповідальності.

Матеріали ревізії передано до Управління служби безпеки України  в Полтавській області.

 

                                                                                   Прес-служба Держфінінспекції

                                                                                    в Полтавській області

угору ↑