Держфінінспекція в Полтавській області під час ревізії фінансово-господарської діяльності Державного підприємства "Експериментальна база "Надія" Інституту свинарства і агропромислового виробництва Національної академії аграрних наук України встановила порушення, що призвели до втрат, на суму понад  225 тис. грн.

Фінансові порушення, що призвели до втрат, на суму 225,16 тис. грн. встановили фахівці Держфінінспекції в Полтавської області під час планової ревізії окремих питань фінансово-господарської діяльності Державного підприємства "Експериментальна база "Надія" Інституту свинарства і агропромислового виробництва Національної академії аграрних наук України.

Контрольним заходом охоплено  період з 01.01.2013 по 30.04.2016.

Зокрема, виявлено, що об’єктом контролю зайво сплачено підряднику за фактично не надані послуги по обробітку сільськогосподарських угідь 168,5 тис. грн.

Внаслідок допущених фактів завищення витрат до державного бюджету не надійшло відрахувань частини чистого прибутку понад 29 тис. грн.

Всупереч вимогам чинного законодавства Підприємством безпідставно списано дизельне пальне на суму майже 11 тис. грн.

Окрім цього, встановлено факти оплати завищеної вартості науково-технічної продукції на суму 8 тис. грн., зайвих витрат на оплату праці на суму понад 8 тис. грн.

Зафіксовані порушення  усунуто в повному обсязі, п’ятьох  посадових осіб  підприємства  притягнуто до адміністративної відповідальності.

Про результати ревізії поінформовано ГУ Національної поліції в Полтавській області.

Прес-служба Держфнінспекції

в Полтавській області