Держфінінспекція в Полтавській області під час ревізії Відділу освіти, молоді та спорту виявила втрат на суму понад 283 тис.грн

Фахівці територіального підрозділу Держфінінспекції в Полтавській області – Лубенської об’єднаної державної фінансової інспекції – під час ревізії Відділу освіти, молоді та спорту Хорольської районної державної адміністрації виявили порушення, що призвели до втрат, на суму 283,6 тис. грн. Контролю піддано період з 01.01.2012 по 01.01.2014.
Зокрема, встановлено проведення покриття за рахунок бюджетних коштів загального фонду Відділу освіти витрат сторонніх юридичних осіб (орендарів) за спожиті ними комунальні та інші послуги при відсутності дебіторської заборгованості в обліку Відділу освіти, що призвело до втрат 71 тис. грн.
Також, під час ревізії зафіксовано проведення зайвих витрат бюджетних коштів на оплату послуг з газопостачання, які Відділом освіти сплачені в повному обсязі в сумі 106,5 тис. грн. за 2013 рік, та які фактично не надавалися.
Виявлені порушення наразі частково усунуто.
За ведення бухгалтерського обліку з порушенням законодавства на 10-х посадових осіб складені протоколи про адміністративну відповідальність.
За порушення бюджетного законодавства застосовано фінансову санкцію у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами.
Про результати ревізії  поінформовано районну державну адміністрацію,  районну раду та прокуратуру Хорольського району.

Прес-служба Держфінінспекції
                                                                                              в Полтавській області