Держфінінспекція в Полтавській області про результати ревізії виконавчого комітету Червонозаводської міської ради

Версія для друку

Фахівці територіального підрозділу Держфінінспекції в Полтавській області – Лубенської об’єднаної державної фінансової інспекції – під час ревізії  міського бюджету та фінансово-господарської діяльності  виконавчого комітету Червонозаводської міської ради, за період з 01.07.2011 по 31.10.2013, виявили порушення, що призвели до втрат на суму понад 3 млн грн.

Зокрема, встановлено, що через порушення вимог Цивільного кодексу України та укладених Угод з  суб’єктами господарювання місцевий бюджет недоотримав, на створення та розвиток інженерно транспортної та соціальної інфраструктури міста Червонозаводське фінансових ресурсів, в сумі понад 2,7 млн грн.

Окрім того, зафіксовано нецільове використання бюджетних коштів в сумі 105,6 тис. грн., проведення зайвих виплат внаслідок завищення обсягу чи вартості виконаних ремонтно-будівельних робіт на понад 215 тис. грн тощо.

Виявлені порушення частково усунуто.

За порушення бюджетного законодавства застосовано  фінансову санкцію у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами на рахунку установи, зменшення бюджетних асигнувань під час проведення ревізії та  ініційовано призупинення бюджетних асигнувань.

За недотримання законодавства з фінансових питань на 6-х посадових осіб міської ради складено протоколи про адміністративне правопорушення.

Інформацію про результати контрольного заходу направлено до Лохвицької  районної прокуратури.

 

                                                                                           Прес-служба Держфінінспекції

                                                                                                          в Полтавській області

угору ↑