Держфінінспекція в Полтавській області у січні-червні 2015 року забезпечила відшкодування втрат на 20,8 млн грн

Версія для друку

Фахівці Держфінінспекції в Полтавській області  протягом першого півріччя 2015 року забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на суму 20,8 млн грн. Зокрема, до бюджетів різних рівнів, підприємств та установ додатково надійшло майже 10,3 млн. грн. Відшкодовано і поновлено незаконних, нецільових витрат і недостач державних і комунальих ресурсів на суму 10,5 млн. грн.
Керівники місцевих органів влади, підприємств, установ та організацій, за результатами контрольних заходів прийняли 169 управлінських рішень.
За матеріалами ревізій правоохоронні органи розпочали 28 досудових розслідувань. Ще 19 досудових розслідувань розпочато за результатами участі працівників Держфінінспекції у спільних з правоохоронними органами перевірках.
У 86 випадках до установ, під час ревізій яких виявлено порушення, застосовано фінансові санкції у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами, призупинення бюджетних асигнувань та зменшення бюджетних призначень.
За порушення фінансової дисципліни 303 посадові особи притягнуто до адміністративної відповідальності, 121 – до матеріальної та дисциплінарної, 14 осіб звільнено із займаних посад.

 

                                                                                    Прес-служба Держфінінспекції
                                                                                    в Полтавській області
 

угору ↑