Держфінінспекція в Полтавській області відшкодувала втрат за січень-березень 2013 року майже 17,4 млн грн

Версія для друку

Завдяки вжитим заходам працівники Держфінінспекції в Полтавській області протягом січня–березня поточного року забезпечили відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму майже 17,4 млн грн.
З метою забезпечення максимального рівня відшкодування виявлених порушень до порушників фінансово-бюджетної дисципліни застосовано 62 фінансові санкції.
Призупинено бюджетних асигнувань 13 установам, в 38 випадках зупинено операції з бюджетними коштами, зменшено бюджетних призначень (асигнувань) 11 розпорядникам бюджетних коштів на суму 3192,8 тис. грн.
Протягом трьох місяців 2013 року Держфінінспекцією пред’явлено 13 позовів до суду щодо відшкодування винними особами збитків, ініційовано перед органами прокуратури та об’єктами контролю пред’явлення 10 цивільних позовів.
Для посилення персональної відповідальності за порушення фінансової дисципліни передано до правоохоронних органів передано 21 матеріал, за матеріалами ревізій розпочато 24 досудових розслідування, а також вручено 1 письмове повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення за переданими матеріалами контрольних заходів.
Постановами Інспекції до адміністративної відповідальності притягнуто -186 осіб, до дисциплінарної та матеріальної відповідальності, за ініціативою Інспекції – 58 осіб.
За результатами контрольних заходів прийнято 153 управлінське рішення.
Прес-служба Держфінінспекції
в Полтавській області

угору ↑