Держфінінспекція в Полтавській області відшкодувала втрат за січень-травень 2013 року понад 22,5 млн гри

Держфінінспекція в Полтавській області забезпечує повернення державі багатомільйонних втрат коштів та майна. І це - пріоритетне завдання контрольно-ревізійної роботи держфінінспекторів Полтавщини на шляху реалізації ініційованої Президентом України Віктором Федоровичем Януковичем Програми економічних реформ на 2010-2014 роки „Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава” на Полтавщині.

Зокрема, завдяки вжитим заходам, протягом січня-травня поточного року, працівники Держфінінспекції забезпечили відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму 22,5 млн гри.

З початку року, з метою забезпечення максимального рівня відшкодування виявлених порушень, до порушників фінансово-бюджетної дисципліни застосовано 107 фінансових санкцій. Окрім того, 21-й установі призупинено бюджетних асигнувань, в 62-х випадках зупинено операції з бюджетними коштами, зменшено бюджетних призначень (асигнувань) 24 розпорядникам бюджетних коштів на суму 3,5 мли грн.

За п’ять місяців 2013 року до суду Держфіпінсиекцією пред’явлено 17 позовів щодо відшкодування винними особами збитків, а також ініційовано перед органами прокуратури та об’єктами контролю пред’явлення 14 цивільних позовів.

Для посилення персональної відповідальності за порушення фінансової дисципліни до правоохоронних органів передано 35 матеріалів, за матеріалами ревізій та перевірок розпочато 38 досудових розслідувань.

Постановами Інспекції до адміністративної відповідальності притягнуто 319 осіб, до дисциплінарної та матеріальної відповідальності - 117, 7 осіб звільнено із займаних посад.

За результатами контрольних заходів прийнято 261-е управлінське рішення.

Як неодноразово повідомлялося, Держфінінспекція і надалі, з метою зменшення фіскального тиску на суб’єктів господарювання, плановим перевіркам, в першу чергу, піддаватиме ті об’єкти де є ризики втрати державних коштів.

Прес-служба Держфінінспекції в Полтавській області