Держфінінспекція в Полтавській області виявила порушень, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів на суму понад 200 тис. грн

Порушень, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на суму понад 200 тис. грн виявили фахівці Держфінінспекції в Полтавській області під час ревізії відділу освіти Лубенської районної державної адміністрації.
Порушення стали можливі через покриття за рахунок бюджетних коштів витрат сторонніх юридичних осіб (орендарів) на оплату спожитих ними комунальних послуг; списання відділом освіти коштів на видатки всупереч законодавству без фактичного отримання товарно-матеріальних цінностей при відсутності кредиторської заборгованості у контрагента; проведення зайвих виплат внаслідок завищення вартості виконаних ремонтно-будівельних робіт по капітальному ремонту; проведення завищених витрат на оплату праці; понаднормове списання продуктів харчування тощо.
В період ревізії порушення усунуто в повному обсязі.
За ведення бухгалтерського обліку з порушенням встановленого порядку на десятьох посадових осіб складено протоколи про адміністративне правопорушення.
Про результати контрольного заходу поінформовано Лубенську міжрайонну прокуратуру, Лубенську райдержадміністрацію, районну раду та правоохоронні органи району.
Прес-служба Держфінінспекції
в Полтавській області