Держфінінспекція в Полтавській області виявила порушення у Відділі освіти Великобагачанської районної державної адміністрації

Версія для друку

Відшкодування виявлених порушень під час здійснення контрольних заходів, залишається для держфінінспекторів одним із пріоритетних завдань  контрольно-ревізійної роботи на шляху реалізації ініційованої Президентом України Віктором Федоровичем Януковичем Програми економічних реформ на 2010-2014 роки „Заможне суспільство, конкурентноспроможна економіка, ефективна держава” на Полтавщині.

Так, фахівці Держфінінспекції в Полтавській області під час ревізії відділу освіти,  молоді  та спорту Великобагачанської  районної державної адміністрації   за період діяльності з 01.01.2011  по 01.08.2013 виявили порушення, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на суму понад 200 тис. грн.

Зокрема, встановлено незаконне покриття за рахунок коштів загального фонду видатків, які мають здійснюватись за рахунок спеціального фонду, що призвело до зайвого витрачання 147 тис. грн із загального фонду районного бюджету.

Окрім того, посадові особи освітньої установи витратили понад 30 тис. грн бюджетних коштів всупереч  коду  тимчасової класифікації видатків місцевих бюджетів, за яким їх було виділено, допустили завищення витрат на оплату праці, безпідставне списання продуктів харчування тощо.

Під час проведення контрольного заходу, встановлені порушення відшкодовано та усунуто в повному обсязі.

За допущені порушення законодавства з фінансових питань 27 працівників відділу освіти, молоді та спорту притягнуто до адміністративної відповідальності.

Здійснюється підготовка реалізації матеріалів ревізії.

 

                                                                                   Прес-служба Держфінінспекції

                                                                                                 в Полтавській області

угору ↑