Держфінінспекція в Полтавській області виявила втрат на суму понад 100 тис. грн під час ревізії Комунального підприємства «Каштан»

Фахівці Держфінінспекцції в Полтавській області під час ревізії Комунального підприємства «Каштан» Пирятинської міської ради зафіксували проведення операцій з порушенням чинного законодавства, що призвели до втрат фінансових ресурсів на загальну суму понад 100 тис. грн.
Порушення стали можливі через покриття витрат сторонніх  фізичних та юридичних осіб за надані послуги при відсутності в обліку дебіторської заборгованості; завищення вартості робіт по виконанню бюджетної програми «Благоустрій міст, сіл і селищ»;  завищення витрат на оплату праці; на сплату єдиного соціального внеску по незаконно нарахованій та виплаченій заробітній платі тощо.
Крім того, встановлено вчинення дій, що призвели до недоотримання фінансових ресурсів на загальну суму понад 70 тис. грн. Це - не відшкодована за рахунок коштів міського бюджету вартість виконаних робіт з благоустрою міста; не відшкодована юридичними особами вартість робіт з вивезення твердих побутових відходів; проведення нарахування послуг по утриманню будинків та прибудинкових територій квартиронаймачам не в повному обсязі при відсутності заборгованості за даними бухгалтерського обліку.
За результатами ревізії, за ведення бухгалтерського обліку з порушенням законодавства, на п’ятьох посадових осіб Підприємства складено протоколи про адміністративні правопорушення.
Прес-служба Держфінінспекції
в Полтавській області