Держфінінспекція в Полтавській області встановила фінансові порушення під час ревізії Відділу освіти, молоді та спорту Козельщинської районної державної адміністрації

Версія для друку

                                                                                                                               

Порушення, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму майже 161 тис. грн. виявили фахівці Держфінінспекції в Полтавській області під час ревізії фінансово-господарської діяльності Відділу освіти, молоді та спорту Козельщинської районної державної адміністрації.

Зокрема, внаслідок невідображення в обліку заборгованості по розрахунках з батьками, а також безпідставного звільнення їх від плати за утримання дітей в закладі, Відділ освіти недоотримав майже 40 тис. грн.

Також всупереч чинному законодавству відділ за рахунок коштів загального фонду кошторису провів видатки на суму 97,8 тис. грн., які повинні здійснюватись за рахунок коштів спеціального фонду кошторису.

Крім того,  встановлено факт завищення вартості виконаних робіт з поточного ремонту на суму 13,3 тис. грн.

  За недотримання законодавства з фінансових питань 17  посадових осіб  Відділу освіти, молоді та спорту притягнуто до адміністративної відповідальності. Також до установи застосовані фінансові санкції у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами та зменшення бюджетних асигнувань.

Завдяки вжитим під час ревізії заходам забезпечено усунення виявлених порушень на суму 147,7 тис. грн.

Про результати ревізії поінформовано Козельщинську районну державну адміністрацію та Кобеляцьку місцеву прокуратуру Полтавської області.

 

                                                                              Прес-служба Держфінінспекції

                                                                              в Полтавській області

угору ↑