Держфінінспекція в Полтавській області за чотири місяці 2016 року забезпечила відшкодування втрат на 30,5 млн грн

Версія для друку

Протягом січня-квітня 2016 року фахівці Держфінінспекції в Полтавській області забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на суму 30,5 млн грн.
У 45 випадках до установ, під час ревізій яких виявлені фінансові порушення, застосовано такі заходи впливу, як зупинення операцій з бюджетними коштами, призупинення бюджетних асигнувань, зменшення бюджетних призначень та прийняття вимог про повернення використаних не за цільовим призначенням коштів.
За результатами контрольних заходів керівники місцевих органів влади, підприємств, установ та організацій прийняли 43 управлінських рішень.
Правоохоронні органи розпочали 21 досудове розслідування, зокрема за результатами ревізій – 11 та за результатами участі працівників Інспекції у спільних з правоохоронними органами перевірках – 10.
За допущені фінансові порушення 199 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 40 – до дисциплінарної та матеріальної, 6 посадових осіб звільнено із займаних посад.

                                                                                   Прес-служба Держфінінспекції
                                                                                    в Полтавській області
 

угору ↑