Держфінінспекція в Полтавській області за перший квартал 2016 року забезпечила відшкодування втрат майже на 28 млн грн

Версія для друку

Протягом січня-березня 2016 року фахівці Держфінінспекції в Полтавській області забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на суму 27,9 млн грн.

У 37 випадках до установ, під час ревізій яких виявлені фінансові порушення, застосовано такі заходи впливу, як зупинення операцій з бюджетними коштами, призупинення бюджетних асигнувань, зменшення бюджетних призначень та прийняття вимог про повернення використаних не за цільовим призначенням коштів.

За результатами контрольних заходів керівники місцевих органів влади, підприємств, установ та організацій прийняли 43 управлінських рішень.

Правоохоронні органи розпочали 17 досудових розслідувань, зокрема за результатами ревізій — 10 та за результатами участі працівників Інспекції у спільних з правоохоронними органами перевірках — 7.

За допущені фінансові порушення 161 посадову особу притягнуто до адміністративної відповідальності, 36 — до дисциплінарної та матеріальної, 5 посадових осіб звільнено із займаних посад.

 

 

Прес-служба Держфінінспекції
в Полтавській області

угору ↑