Держфінінспекція в Полтавській області за шість місяців 2016 року забезпечила відшкодування втрат на 39,1 млн грн

Версія для друку

Протягом січня-червня 2016 року фахівці Держфінінспекції в Полтавській області забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму понад 39 млн грн.
У 85 випадках до установ, під час ревізій яких виявлені фінансові порушення, застосовано такі заходи впливу, як зупинення операцій з бюджетними коштами, призупинення бюджетних асигнувань, зменшення бюджетних призначень та прийняття вимог про повернення використаних не за цільовим призначенням коштів.
За результатами контрольних заходів керівники місцевих органів влади, підприємств, установ та організацій прийняли 65 управлінських рішень.
За матеріалами контрольних заходів та за результатами участі працівників інспекції в перевірках, які проводили правоохоронні органи, розпочато 29 досудових розслідувань, вручено 8 письмових повідомлень про підозру у вчиненні кримінального правопорушення та складено чотири протоколи про адміністративне правопорушення, пов’язане з корупцією.
За допущені фінансові порушення 289 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 84 – до дисциплінарної та матеріальної,  11 посадових осіб звільнено із займаних посад.

 

                                                                                     Прес-служба Держфінінспекції
                                                                                     в Полтавській області
 

угору ↑