Держфінінспекція в Полтавській області за січень-липень 2016 року забезпечила відшкодування втрат на 41,2 млн грн

Версія для друку

         Фахівці Держфінінспекції в Полтавській області протягом січня-липня 2016 року забезпечили відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму 41,2 млн. грн.

         За результатами контрольних заходів керівники місцевих органів влади, підприємств, установ та організацій прийняли  72 управлінських рішення.

         У сорока трьох  випадках до установ, під час ревізій яких виявлено порушення, застосовано зупинення операцій з бюджетними коштами, у двадцяти трьох випадках призупинено бюджетні асигнування ще двадцяти трьом розпорядникам бюджетних коштів зменшено бюджетні асигнування.

         За матеріалами Інспекції правоохоронні органи розпочали тридцять досудових розслідувань, а також вручили  вісім письмових повідомлень про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

         За порушення фінансової дисципліни 324 посадові особи притягнуто до адміністративної відповідальності, 93 - до дисциплінарної та матеріальної, зокрема, 11 з них звільнено із займаних посад.

         Для запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, до Державної служби фінансового моніторингу України надіслано відомості про виявлені фінансові операції, що підлягають фінансовому моніторингу, на загальну суму  понад 41 млн. грн.

        

                                                                                    Прес-служба Держфінінспекції

                                                                                     в Полтавській області

угору ↑