Держфінінспекція в Полтавській області за січень-серпень 2016 року забезпечила відшкодування втрат майже на 43,6 млн грн

Версія для друку

         Фахівці Держфінінспекції в Полтавській області протягом січня - серпня 2016 року забезпечили відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму майже 43,6 млн. грн.

         За результатами контрольних заходів керівники місцевих органів влади, підприємств, установ та організацій прийняли  90 управлінських рішень.

         У сорока п’яти  випадках до установ, під час ревізій яких виявлено порушення, застосовано зупинення операцій з бюджетними коштами, у двадцяти п’яти випадках призупинено бюджетні асигнування ще двадцяти трьом розпорядникам бюджетних коштів зменшено бюджетні асигнування.

         За матеріалами Інспекції правоохоронні органи розпочали тридцять шість досудових розслідувань, а також вручили  дев’ять письмових повідомлень про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

         За порушення фінансової дисципліни 339 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 123 - до дисциплінарної та матеріальної, зокрема, 13 з них звільнено із займаних посад.

         Для запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, до Державної служби фінансового моніторингу України надіслано відомості про виявлені фінансові операції, що підлягають фінансовому моніторингу, на загальну суму  понад 41 млн. грн.

        

                                                                      Прес-служба Держфінінспекції

                                                                       в Полтавській області

 

угору ↑