Держфінінспекція в Полтавській області за вісім місяців 2014 року забезпечила відшкодування втрат на 29,8 млн грн

Протягом січня-серпня 2014 року фахівці Держфінінспекції в Полтавській області  забезпечили відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму 29,8 млн грн.

У 186 випадках до установ, під час ревізій яких виявлені порушення, застосовано фінансові санкції у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами, призупинення  бюджетних асигнувань і зменшення бюджетних призначень.

Спеціалісти Інспекції пред’явили до суду 36 позовів щодо відшкодування винними особами втрат фінансових і матеріальних ресурсів на загальну суму 5,8 млн грн.

За матеріалами ревізій і перевірок правоохоронні органи розпочали 98 досудових розслідувань. Ще 64 – розпочато за результатами участі працівників Інспекції у перевірках, що їх проводили правоохоронні органи.

За результатами контрольних заходів керівники місцевих органів влади, підприємств, установ та організацій прийняли 405 управлінських рішень.

За допущені порушення 640 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 202 – до дисциплінарної та матеріальної, 33 особи звільнено із займаних посад.

Прес-служба Держфінінспекції

в Полтавській області