Держфінінспектори перевірили Фінансове управління Решетилівської районної державної адміністрації на фінансову дисципліну

Версія для друку

Фахівці Держфінінспекції в Полтавській області під час ревізії Фінансового управління Решетилівської районної державної адміністрації за ІІ півріччя 2010 року, 2011 – 2012 роки та І півріччя 2013 року встановили ряд   фінансових порушень. 

Зокрема, встановлено зарахування до доходів спеціального фонду районного бюджету коштів від оренди майна спільної власності територіальних громад Решетилівського району на загальну суму 180,2 тис. грн., які відповідно до вимог чинного законодавства належні перерахуванню до загального фонду районного бюджету.

Фактично, вказані кошти згідно рішення сесії Решетилівської районної ради акумулювалися на спеціальних рахунках Відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Решетилівської районної державної адміністрації та Відділу культури, туризму та архівної справи, центральної районної лікарні та Фінансового управління райдержадміністрації, яким майно територіальних громад Решетилівського району надано в оперативне управління та відображались в звітності як власні надходження спеціального фонду установ.

Про результати ревізії поінформовано прокуратуру Решетилівського району.

                                                                                 Прес-служба Держфінінспекції

                                                                                               в Полтавській області

угору ↑