Держфінінспектори перевірили Комунальне підприємство фірми „Лубниміськсвітло” на фінансову дисципліну

Версія для друку

Порушень чинного законодавства, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на суму 141,8 тис. грн, встановили фахівці Держфінінспекції в Полтавській області під час ревізії Комунального підприємства фірми „Лубниміськсвітло”.

 Контрольним заходом охоплений період фінансово-господарської діяльності підприємства з 01.01.2011 по 31.08.2013 року.

Зокрема, встановлено, що внаслідок не відображення по бухгалтерському обліку дебіторської заборгованості та неотримання оплати від  замовника за надані, згідно договірних умов, послуги з розмітки доріг та реконструкцій вуличного освітлення міста Лубни, підприємством „Лубниміськсвітло недоотримано доходів на суму понад 120 тис. грн.

Також, через нарахування та виплату заробітної плати з порушенням чинного законодавства, надання благодійної допомоги яка не була передбачена затвердженим фінансовим планом підприємства та понаднормове списання паливно-мастильних матеріалів, підприємство зазнало втрат на суму понад 20 тис. грн.

 За допущені порушення у веденні бухгалтерського обліку трьох посадових осіб підконтрольного об’єкту притягнуто до адміністративної відповідальності.

 Про результати ревізії поінформовано Лубенську міжрайонну прокуратуру.

                                                                              Прес-служба Держфінінспекції

                                                                                           в Полтавській області

угору ↑