Держфінінспектори перевірили Комунальне підприємство фірми „Лубниміськсвітло” на фінансову дисципліну

Порушень чинного законодавства, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на суму 141,8 тис. грн, встановили фахівці Держфінінспекції в Полтавській області під час ревізії Комунального підприємства фірми „Лубниміськсвітло”.

Контрольним заходом охоплений період фінансово-господарської діяльності підприємства з 01.01.2011 по 31.08.2013 року.

Зокрема, встановлено, що внаслідок не відображення по бухгалтерському обліку дебіторської заборгованості та неотримання оплати від  замовника за надані, згідно договірних умов, послуги з розмітки доріг та реконструкцій вуличного освітлення міста Лубни, підприємством „Лубниміськсвітло недоотримано доходів на суму понад 120 тис. грн.

Також, через нарахування та виплату заробітної плати з порушенням чинного законодавства, надання благодійної допомоги яка не була передбачена затвердженим фінансовим планом підприємства та понаднормове списання паливно-мастильних матеріалів, підприємство зазнало втрат на суму понад 20 тис. грн.

За допущені порушення у веденні бухгалтерського обліку трьох посадових осіб підконтрольного об’єкту притягнуто до адміністративної відповідальності.

Про результати ревізії поінформовано Лубенську міжрайонну прокуратуру.

Прес-служба Держфінінспекції

в Полтавській області